MICRORISC s.r.o.
NEJLEPŠÍ STUDENT
NEJLEPŠÍ STUDENT
   Ke stažení   Kontakt

MICRORISC ocenil Nejlepší studenty 2019

Do 9. ročníku soutěže Nejlepší student nominovali své studenty učitelé ze středních škol z celé České republiky. Nejlepší studenti byli pozváni do finálového kola, které se konalo 20. června v Jičíně, v sídle firmy MICRORISC. Tato inovativní firma oceňuje mladé lidi, kteří svými aktivitami a osobnostmi vynikají nad své vrstevníky. Nejlepší studenti si odnesli finanční odměnu, v kategorii Technik si oceněný student odnesl věcnou technickou odměnu, kterou poskytl magazín DPS Elektronika od A do Z a firma MICRORISC.

Ocenění Nejlepší student získali:

  • Andrej Tobiáš, Gymnázium Jana Palacha Praha 1
  • Vlastimil Hudeček, Gymnázium Teplice
  • Adam Skokan, Smíchovská střední průmyslová škola, Praha

V kategorii Nejlepší student – technik získal ocenění Patrik Vácal z VOŠ a SPŠE, Plzeň.

Kromě studentů byla také oceněna střední škola jednoho z nich za svou výraznou pomoc při rozvíjení talentů. Ocenění Nejlepší škola 2019 získala Smíchovská střední průmyslová škola, Praha a pro další rozvoj studentů obdržela finanční odměnu 10 000 Kč.

Studenti zaujali pestrostí svých zájmů, od sportu přes cestování a poznávání cizích kultur, rozvíjení svých jazykových a odborných znalostí, zálibu v přírodních vědách, či účastí v soutěžích a aktivitách pořádaných AV ČR, psaním odborných prací a účastí v SOČ, organizováním odborných akcí a také svými hlubokými znalostmi v některých inovativních počítačových oborech, například ve virtuální a rozšířené realitě či kybernetické bezpečnosti.

„Na středních školách dnes existuje mnoho nabídek soutěží, olympiád, stáží, spoluprací s organizacemi. Každý může těchto nabídek využít a získat tak lepší představu, jak to bude v budoucím zaměstnání fungovat,“ sdělil Adam Skokan, jeden z oceněných studentů, který kromě titulu Nejlepší student získal i ocenění pro svou školu.

Studenti se angažovali také v sociální oblasti, například pomocí seniorům.

Společným znakem oceněných studentů je jejich přesah nad povinné školní osnovy. Všichni se snaží samostatně rozvíjet v oblastech, které je zajímají, a to výrazně více, než by jim nabídla běžná výuka.

 

Nejlepší studenti 2017 odhaleni

 

Fotoalbum: https://photos.app.goo.gl/ruqEzmXZd5EFdqtH9

 

Pořadatel: MICRORISC s.r.o., Průmyslová 1275, 506 01 Jičín

Kontakt: Ivona Spurná, 777 775 735, ivona.spurna@iqrf.org

 

 

 

 

Kontakt
Ivona Spurná
Event & PR manager
MICRORISC s.r.o., Průmyslová 1275, 506 01 Jičín
GSM +420 777 775 735, E: ivona.spurna@iqrf.org, www.nejlepsistudent.cz